StoryEditor
Producenci
10.01.2024 09:12

Madelyn Cline globalną ambasadorką marki Revlon

Madelyn Cline, globalna ambasadorka marki Revlon / fot. materiały prasowe Revlon
Aktorka Madelyn Cline została najnowszą globalną ambasadorką marki Revlon. Jako twarz marki będzie uczestniczyć we wszystkich działaniach promujących produkty Revlon.

Aktorka Madelyn Cline dołączyła do Ashley Graham i Megan Thee Stallion jako najnowsza twarz marki kosmetycznej Revlon.

26-latka jest najbardziej znana z ról Sarah Cameron w przebojowym serialu Netflix „Outer Banks” oraz roli „Whiskey” w filmie „Glass Onion: A Knives Out Mystery” – to kultowe produkcje ostatnich lat. Madelyn Cline jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, ma zasięg wynoszący 25 milionów obserwatorów na różnych platformach. na różnych platformach.

Uwielbiam makijaż i moim marzeniem było nawiązanie współpracy z tak kultową marką jak Revlon. Nie mogłam być bardziej podekscytowana dołączeniem do grona Ashley Graham, Megan Thee Stallion i wszystkich niesamowitych globalnych ambasadorów marki „Makijaż to narzędzie, którego używam, aby czuć się bardziej kreatywna i pewna siebie, niezależnie od tego, czy jestem na planie, na czerwonym dywanie, czy po prostu na co dzień

– powiedziała Madelyn.

Jak dodała, swoją popularność i współpracę z marką Revlon chce wykorzystać do inspirowania i wzmocnienia innych kobiet.

Czy to poprzez role na ekranie, czy w życiu codziennym, Madelyn uosabia naszą misję odważnego życia we wszystkim, co robi

– stwierdziła Martine Williamson, dyrektor ds. marketingu w Revlon.

Jako globalna ambasadorka marki Madelyn będzie twarzą marki i produktów Revlon we wszystkich działaniach, w kampaniach globalnych ATL i BTL, w tym w działaniach w miejscu sprzedaży – jej wizerunek pojawi się na materiałach POS.

Revlon to amerykańska marka kosmetyczna założona w 1932 roku. Jej pierwszym produktem był lakier do paznokci. Dziś, pomimo problemów finansowych, które przechodziła w ostatnich latach  marka jest zaliczana do światowych liderów świata beauty i oferuje swoje produkty w ponad 150 krajach. W portfolio marki znajdują się produkty do makijażu i manicure (ColorStay, Super Lustrous, Revlon Ultra HD i Illuminance), do koloryzacji i pielęgnacji włosów (Revlon, Color Silk) oraz Revlon Professional – linie profesjonalne dla fryzjerów.   

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
31.01.2024 14:38
L’Oréal, Chanel, Sephora i 8 innych firm dołącza do nowej koalicji na rzecz zrównoważonego rozwoju
Victoria Priessnitz via Unsplash
Mając na celu ochronę środowiska, 11 wiodących firm kosmetycznych połączyło siły, aby zbadać wyzwania, możliwości i rozwiązania dotyczące wdrożenia systemu kaucji za produkty kosmetyczne. Do koalicji dołączyły L’Oréal, Pierre Fabre, Chanel, Yves Rocher, Clarins, Laboratories SVR, Melvita, Nocibé, La Rosée, Sephora i Aromazone.

Przy wsparciu funduszu ponownego wykorzystania Citeo i We Don’t Need Roads koalicja planuje uruchomić do końca 2024 r. pilotażowy system kaucji za produkty do pielęgnacji skóry w punktach sprzedaży. Ogólnym celem kolektywu jest ograniczenie liczby opakowań jednorazowych zgodnie z celami ustawy AGEC.

Model kaucyjny koalicji wspiera trzy części branży kosmetycznej. Dążąc do ograniczenia opakowań jednorazowych, firmy mogą zmniejszyć emisję CO2 i zużycie wody związane z procesami produkcyjnymi. Model kaucyjny może osiągnąć także znaczny postęp w zakresie zrównoważonych operacji i korzyści środowiskowych.

W Europie i we Francji prawo i trendy AGEC zmierzają w kierunku opakowań bardziej nadających się do ponownego użycia. W Europie ustawa AGEC określa projekt rozporządzenia w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych. Francja stawia sobie za cel wyeliminowanie z rynku jednorazowych opakowań plastikowych do 2040 r.

Co to jest ustawa AGEC?

Począwszy od celów średnioterminowych, które prowadzą do celów długoterminowych, ustawa AGEC jest francuskim prawem mającym na celu zachęcanie przedsiębiorstw z różnych sektorów, gmin i obywateli do eliminowania odpadów i przyjmowania praktyk bardziej zamkniętych. Obejmuje mieszankę obowiązków, zakazów i zachęt, w tym środki takie jak pierwszy na świecie wskaźnik naprawy, zakazy dotyczące marnotrawnych produktów jednorazowego użytku i niszczenia niesprzedanych towarów, ujednolicenie pojemników do sortowania i tak dalej.

Prawo jest zorganizowane wokół pięciu kluczowych kwestii:

  • Wyeliminowanie jednorazowych opakowań plastikowych do 2040 roku
  • Dostarczanie lepszych i bardziej przejrzystych informacji
  • Ograniczanie produkcji odpadów i promowanie ponownego użycia, recyklingu i napraw, w tym poprzez datki na rzecz organizacji charytatywnych
  • Podejmowanie działań przeciwdziałających planowemu postarzaniu
  • Usprawnianie produkcji poprzez promowanie lepszego systemu zarządzania zasobami już na etapie projektowania

Czytaj także: Chanel tworzy sojusz branżowy w celu poprawy traceability w łańuchu dostaw

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
30.01.2024 08:53
Nowy, trzeci sklep stacjonarny Lush zostanie otwarty już w kwietniu 2024: zobacz gdzie!
Lush jest znany ze swojej imponującej liczby wariantów musujących kul i bomb do kąpieli.Brammers at English Wikipedia, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons
W lutym 2023 roku brytyjska firma Lush, specjalizująca się w produktach do pielęgnacji ciała, rozpoczęła swoją działalność w Polsce, otwierając swoje pierwsze sklepy stacjonarne. Pierwszy z nich został uruchomiony w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy, a drugi w Westfield Arkadia. Obecnie firma przygotowuje się do otwarcia trzeciego sklepu, który znajdzie się w łódzkiej Manufakturze.

W dniu 17 lutego 2023 roku marka Lush zainaugurowała swoją obecność na polskim rynku, otwierając swój pierwszy sklep. Sklep o powierzchni 100 metrów kwadratowych znajduje się w centrum handlowym Złote Tarasy. Kolejny salon tej marki został uruchomiony 24 listopada w centrum handlowym Westfield Arkadia. Teraz firma przygotowuje się do otwarcia trzeciego sklepu Lush, który znajdzie się w łódzkiej Manufakturze. W chwili obecnej trwa proces rekrutacji pracowników do tej nowej lokalizacji.

"Po otwarciu drugiego sklepu w Polsce, w centrum handlowym Westfield Arkadia, mamy już zaplanowany trzeci sklep, który powstanie w kwietniu 2024 roku. Plan jest taki, aby skupić się na najsilniejszych centrach handlowych w największych miastach Polski. Zidentyfikowaliśmy około 20 lokalizacji w całym kraju, które mogą być dla nas odpowiednie, ale rytm otwarć będzie zależał od sukcesu pierwszych sklepów. Docelowo uważamy, że potencjał Polski dla Lush wynosi od 20 do 30 sklepów"

- powiedział portalowi Omnichannelnews.pl Mathieu Raguet, Europe Property Manager w Lush.

Firma Lush to zaangażowany społecznie producent i sprzedawca kosmetyków, które są w pełni ręcznie robione. Obecnie firma ma w portfolio ponad 900 sklepów stacjonarnych oraz oferuje swoje produkty w sklepach internetowych w 51 krajach. Lush został założony w 1995 roku i jest znany na całym świecie, przede wszystkim jako twórca popularnej bomby do kąpieli. W obecnej chwili w swoim asortymencie ma ponad 300 produktów do pielęgnacji skóry i włosów, które są przyjazne dla środowiska. Firma postawiła na etyczną produkcję, oferując 60 proc. swoich produktów bez opakowań, wszystkie są wegetariańskie, a 92 proc. z nich jest wegańskich.

Czytaj także: Nowy sklep Rituals Cosmetics w łódzkiej Manufakturze

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
23. listopad 2024 15:16